Son Dakika
16 Haziran 2021 Çarşamba

Ali Başkan Şirinevler Toplantısı İptal Olmuşa İnat Salonu Hınca Hınc Doldurdu

15 Ocak 2019 Salı, 18:50

Mahalli İdareler seçimleri için siyasiler çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde hava muhalefeti nedeniyle Şirinevler çalışmasını 14 Ocak 2019 Pazartesi gününe alan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz dün akşam saat 20:00’da Şirinevler Mahallesinde bulunan Ecevit Alan’a ait Gönül Sofrasında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Yoğun Katılım olan toplantıda vatandaşlar salona sığmadı!

Yoğun bir kalabalığın yaşandığı toplantı salonunda yer kalmayınca salona dışarıdan masa , sandalye takviyesi yapıldı.Yinede ne oturacak alan ne de ayakta bekleyecek alan bulamayan bir çok vatandaş Başkan Ercengiz’in konuşmasını dışarıdan dinlemek zorunda kaldı.Soğuk havaya rağmen salon dışını da terk etmeyen mahalle sakinleri toplantının sonunda Burdur Belediye Başkanı Ercengiz ile özçekim yapmak için adeta yarıştı.

Programın sonunda salona gelen İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan ve Merkez İlçe Başkanını anons eden ve 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Burdur’da İYİ Parti ve CHP’nin ittifak yapacağının İYİ Parti’nin Burdur’dan aday çıkarmayarak Cumhuriyet Halk Partisinin Adayı ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i destekleyeceklerini açıklamasının ardından salondan büyük alkış aldı.

Başkan Ercengiz ise toplantının sonunda toplantıyı dışarıdan takip etmek zorunda kalan vatanşalar için Şirinevler mahallesinde bir toplantı daha tertip edilmesini talep etti.

Toplantı sonrasında Başkan Ercengiz sosyal medya hesabından;

Bu akşam geçen hafta hava muhalefeti nedeniyle ertelediğimiz Şirinevler Mahallemizde İl başkanlarımız İzzet Akbulut, Faruk Erkan İlçe başkanlarımız Sıdıka Gül Oğuzkan Süleyman Seçer, Kadın Kolları Başkanımız Zinet Gezer ve salona sığmayan birçok hemşehrimizle buluştuk.
Anlattık dinledik bize duydukları güven ve gösterdikleri hoşgörü ve verdikleri destekten ötürü her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz.
İyi Parti ile birlikte daha da güçlenerek emin adımlarla ilerliyoruz. Bu sevgiye layık olabilmek için çalışıyoruz, kolay değil her kalbe girip ger gönülde kalabilmek.
Çok teşekkürler karşılıksız seven güzel insanımıza 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Burdur Haber Sitesi Tüm Hakları Saklıdır Olay15.com