Son Dakika
16 Haziran 2021 Çarşamba

CHP İl Başkanı Osman Gök’den Yazılı Açıklama

09 Şubat 2018 Cuma, 14:17

Bugün CHP il Başkanı Osman Gök Hamdi Gürler Ertalay’ın istifasına ilişkin yazılı açıklamada bulundu.


CHP İL BAŞKANI OSMAN GÖK’ÜN YAZILI AÇIKLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi demokrasiyi içine sindirmiş ve özümsemiş bir partidir.Mahalle delegeleri seçimleri ile başlayan süreç, ilçe ve il başkanlığı, akabinde de büyük kurultay ile sonuçlanmıştır.Dün itibari ile tefeni ilçe başkanımız ve yönetimi istifa ettiğini bildirmiştir.

Sayın Hamdi beyin de belirttiği gibi bir önceki dönem yönetiminin ricası üzerine devam etme kararı alınmış, ancak yönetim değişikliği sebebiyle göreve devam etmeyeceğini belirtmiştir.

İstifa kararları kendi tasarruflarıdır. Bu kararın şahsım Belediye Başkanımızla ilgili olduğu yönündeki iddialar gerçek dışıdır. Belediye Başkanımız ilçelerimize bizim ricamız üzerine iştirak etmiştir. Bu ziyaretlere sayın milletvekilimizde çağırılmış ancak kendisi meclis çalışmaları dolayısıyla katılamamıştır.Belediye Başkanımızın polemik konusu yapılmasının örgütümüze ve partililerimize hiç bir faydası yoktur. Dün akşamdan bu yana yazılan, çizilen şeylerin gerçeği hiç bir şekilde yansıtmadığını samimiyetle belirtmek isterim.

yapmış olduğumuz ziyaretler ilçelerimizde ilgi ve sevgiyle karşılanmıştır. sayın Hamdi Eratalay’ın Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Tefenni’ye katkıları ortadadır.Kendisi örgütçü, örgüt bilincini sahaya yansıtan ve her şeyiyle katkıda bulunarak mücadele etmiş bir arkadaşımızdır . Bu bağlamda kendisine ve yönetimine en içten teşekkürlerimi iletiyorum.

Kendisi ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla bundan sonrada sahada omuz omuza çalışacağımızı bildiriyor, saygılarımı sunuyorum.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Burdur Haber Sitesi Tüm Hakları Saklıdır Olay15.com