Son Dakika
16 Haziran 2021 Çarşamba

Kahraman ARLI Gölhisar’da 1. Sıra

20 Şubat 2019 Çarşamba, 12:53

Gölhisar Süt Üreticileri Birliği Başkanı ve aynı zamanda Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Veteriner Hekim Kahraman ARLI, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölhisar İl Genel Meclis Üyeliği birinci sıra adayı oldu.

Burdur’da, 31 Mart yerel seçimleri için aday gösteren partiler, adayların ve meclis üyelerinin resmi müracaatlarını, 19 Şubat’ta İl ve ilçe seçim kurullarına yaptı. Aday listelerinin netleşmesinin ardından, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölhisar İl Genel Meclis Üyeliği birinci sıra adayı, Gölhisar Süt Üreticileri Birliği Başkanı ve aynı zamanda Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Veteriner Hekim Kahraman Arlı oldu.

Kendisini İl Genel Meclisi birinci sıra adaylığına layık gören MHP Gölhisar Belediye Başkan adayı Nasuh Eroğuz’a şükranlarını sunan Kahraman ARLI “İnşallah 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, Başkan adayımız ve diğer adaylarımızla birlikte, Gölhisar ilçemizde Belediye seçimini kazanacağız. İlçemizdeki sorunları da sıkıntıları da biliyoruz. Bunların çözümüne talibiz. İlçe halkımızın teveccühüyle bu yarışa nefesimiz yetecek ve inşallah zaferle çıkacağız” dedi.

Budur İl Genel Meclisi’nde, Gölhisar’ı en iyi şekilde temsil edeceğini ifade eden Arlı, “İlçe halkımıza hizmet etme amacıyla çıkmış olduğum bu kutlu yolda, üzerime düşen görev ne ise yapmaya her zaman hazırım. Mesleğim gereği, halkımızla iç içe yaşayan bir kişiyim. İlçemizin ve özellikle köylerimizin sorunlarını, il genel meclisinde çözüme kavuşturmak için çalışacağım” diye açıklamada bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Burdur Haber Sitesi Tüm Hakları Saklıdır Olay15.com