Son Dakika
16 Haziran 2021 Çarşamba

Osman Gök İddialı Yönetimini Tanıttı..

28 Aralık 2017 Perşembe, 11:19

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Adayı Osman Gök, seçime gireceği yönetimini basına tanıtttı.

Osman Gök’ün yaptığı konuşma ise şöyle:

30 Aralık 2017 günü 36. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Partimizin örgütlerini yeniden şekillendiriyor olmanın heyecanı ve sorumluluğunu taşıyoruz.Otuz beş yıldır neferi olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin halkın umudu, ülkemizin geleceği olduğuna yürekten inanıyorum.Hedeflerimize ulaşmak için güçlü ve etkin bir örgüt gücünü, yerel idaresi ile bütünleşmiş bir örgütlenme anlayışını önemsiyorum. Yalnızca bireysel çabaların değil, örgütlü hareket etmenin, dayanışmanın, birleşmenin başarı ve uyum getireceğini unutmamamız gerekiyor.

Arkadaşlarım ve ben İl Başkanlığını iyi yapacağımıza inanıyoruz ve yönetmeye talibiz.Bizler, yalnızca İl Başkanlığı seçimini kazanmak için değil, Cumhuriyet Halk Partisine, Burdur’umuza, dolayısıyla ülkemize hizmet etmek için aday oluyoruz.Kişisel hırslarımızdan sıyrılmış, samimi, yürekten siyaset yapan, inanmış bir ekibiz.Artık gündemi takip eden değil, gündemi belirleyen bir anlayışla partimizi yönetmek, iktidar olmak istiyoruz.Herkesi dinleyen, kucaklayan, söylem değil, eylem üreten bir yönetim olacağız.Daha yapıcı bir siyaset anlayışını benimseyeceğiz.
Çözüm üreten olacağız.Enerjimizi dışarıdaki mücadeleye vereceğiz.Örgütlerimizle birlikte, tarlada, fabrikada, sokakta halkımızla siyaset yapacağız.Önümüzdeki yerel ve genel seçimlerde partimizi bu gün olduğu gibi önce yerelde, sonra genelde iktidar yapmak için var gücümüzle çalışan bir örgüt olacağız.Bütün bunları gerçekleştirebilmek için arkadaşlarım ve ben, tecrübemizle, gençliğimizle, üretkenliğimizle, davasının peşinden giden büyük bir aileyiz.Aydınlık geleceğimiz için çıktığımız bu yolda; Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimleri bize ışık tutacak, ilkeleri yol gösterecek, güç verecektir.Artık Türkiye için, aydınlık yarınlarımız için tek yol Cumhuriyet Halk Partisidir. Bizim bu memlekete, Cumhuriyete, dedelerimizin kanıyla sulanan bu topraklara, çocuklarımıza, gençlerimize, dahası Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e borcumuz var. Sosyal sorunların, iç barışımızı ve huzurumuzu tehdit ettiği günümüzde; Cumhuriyet Halk Partisinin ilkelerini ve devrimlerini benimsemiş, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, altı ok felsefesi ve parti politikamızın belirleyeceği hedefler doğrultusunda hizmet etmek en büyük görevimizdir. Ülke sorunlarının yanı sıra Burdur’umuzun sorunlarına eğilerek; yaşadığımız kente sahip çıkmak, onu korumak boynumuzun borcudur.

Örgütsel dayanışmamızla, sol kültürümüzün gereği olan demokratik haklarımıza sahip çıkmak, en başta parti içi demokrasiyi yaşama geçirmek, parti içi anlamsız muhalefete bir son vermek ve birlik – beraberlik içerisinde Cumhuriyet Halk Partili olmanın gururunu hep beraber yaşamak en büyük arzumuzdur.İl başkanlığı adaylığı sürecinde bana destek veren, yol birliği yapan arkadaşlarımla Burdur’u birlikte yönetelim istiyoruz.Atatürk’ün bizlere emanet ettiği en önemli mirası olan Cumhuriyetimize ve partimize sahip çıkmak için, birbirine omuz veren bir ekip olma bilinciyle biz varız birlikte yaparız, diyoruz.Bizim cesaretimiz, umudumuz var. Biz varız, birlikte yaparız diyor, buna yürekten inanıyoruz.

Biz; Birlik ve beraberlik için,Sevgiyi, saygıyı, hedeflerimizi büyütmek için, Ben değil biz olmaya geliyoruz. Burdur’un birleştirici gücü olmaya, birlikte yönetmeye geliyoruz.

 

Gök, açıklamasının ardından il yönetimini tanıttı.

Osman GÖK –İktisatçı- İşadamı
Gülsüm HEKİMOĞLU-Emekli Memur
Mehmet GÜNAY-Veteriner Hekim-Tüccar
Mehmet ALTAY-Diş Hekimi
İlyas DİVARCI-Emekli İşçi
Recep KARAKAYA-Emekli Öğretmen
Sabriye İNCE-Güvenlik Görevlisi
İzzet AKBULUT-Mali Müşavir
Fazıl ÇUKURCA-Emekli Memur
Cennet ÜNAL- Emekli Hemşire
Mehmet BİNAY-İşletmeci Tüccar
Gürkan KORAMAZ-Maliyeci-Esnaf
Deniz TUNÇ-Kamu Yönetimi İşletme-İşçi
Aysun ULUSOY-Öğretmen
Rıza Caner GÖÇMÜŞ-İşçi
Ebru AKTAR-Esnaf
Nazlı ORAL-Avukat
Durmuş TURGUT- Okul İşletmeci
Hasan KOCA-Öğretmen-Esnaf

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Burdur Haber Sitesi Tüm Hakları Saklıdır Olay15.com