BURDUR’UN SİYASETTEN ÇOK DAHA DEĞERLİ OLDUĞUNU EL ELE VERİP KANITLAYALIM

BURDUR’UN SİYASETTEN ÇOK DAHA DEĞERLİ OLDUĞUNU EL ELE VERİP KANITLAYALIM

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, Cumhuriyet Meydanı ile ilgili MHP İl Başkanı Hikmet Ökte ve CHP İl Başkanı İzzet Akbulut’un açıklamalarının çok yerinde ve kıymetli olduğunu belirterek bir açıklama yaptı.

Merkez İlçe Başkanı Şimşek, “Eski İl Özel İdare Binasını da yeni yapılacak olan Meydan Projesine dahil edelim, gerekirse projeyi revize etmek için çaba sarf edelim. Burdur bunu fazlasıyla hak ediyor. Burdur için yeri ve zamanı geldiğinde siyaset gözetmeden Millet ve Cumhur İttifakının bir araya gelebileceğini Burdur’un siyasetten çok daha önemli ve değerli olduğunu el ele verip kanıtlayalım. Biz Burdur’un evlatları olarak bunu başarabilir, ve önemli olanın siyaset değil Burdur ve ortak akıl olduğunu herkese gösterebiliriz.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek’in açıklaması şöyle; “Çok kıymetli Burdur’lular! Bugün önce Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte’nin ardından da Burdur Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımız Sayın İzzet Akbulut’un Burdur Cumhuriyet Meydanı ile ilgili açıklamalarını hep birlikte sosyal medya ve haber sitelerinden okuduk. Her ikisinde çok yerinde ve kıymetli açıklamalar. Hatta geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında konuya değinen Milletvekilimiz Mehmet Göker’de konuyla ilgili olarak Burdur Valisinin bu işin içine dahil olup eski binayı Meydan Projesine dahil edilmesi gerektiğini, Valinin tarafları bir araya getirebilen uzlaştırmacı bir tarafının olduğundan da bahsetti. Buradan şunu ifade etmek isterim ki yıllardan bu yana her seçim öncesi gündeme gelen ve yenilenmesi adına proje kitapçıklarında yer alan Yeni Cumhuriyet Meydanı projesi için herkes elini taşın altına koymalı. Elbette diğer siyasi partilerin eleştirileri de bizim için çok önemli. Demokrasi eleştirileri hazmetmeyi ve eleştirilerden güzel notlar çıkarmayı gerektirir. Buradan Ak Parti İl Başkanı Sayın Volkan Mengi’ye AK Parti Burdur Milletvekilillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’a İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık’a Milliyetçi Hareket Partisi, İyi Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Büyük Birlik Partisi, Deva, Gelecek Partisi Yöneticilerine kısacası tüm siyasi partilere, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve en önemlisi Burdur Valisi Ali Arslantaş’ a çağrı yapıyorum. Gelin eski İl Özel İdare Binasını da yeni yapılacak olan Meydan Projesine dahil edelim, gerekirse projeyi revize etmek için çaba sarf edelim. Burdur bunu fazlasıyla hak ediyor. Burdur için yeri ve zamanı geldiğinde siyaset gözetmeden Millet ve Cumhur İttifakının bir araya gelebileceğini Burdur’un siyasetten çok daha önemli ve değerli olduğunu el ele verip kanıtlayalım. Biz Burdur’un evlatları olarak bunu başarabilir, ve önemli olanın siyaset değil Burdur ve ortak akıl olduğunu herkese gösterebiliriz. Şimdiden konuyla ilgilenen herkese minnetlerimi bildirir, saygılarımı sunarım….”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir